Reagujte bez životopisu

Skladník

FLAMEX - Stavebniny 2000, spol.s r.o.

Místo práce
679 32 Svitávka, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 25 000 Kč/měsícplat 23.000 - 25.000,- Kč + náborový příspěvek 20.000,- Kč + zaměstnanecké slevy + další bonusy,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme SKLADNÍKA pro příjem a výdej zboží , plat 23.000 - 25.000,- Kč + náborový příspěvek + zaměstnanecké slevy + další bonusy, nástup možný ihned , nebo kdykoliv po dohodě (vhodného zájemce přijmeme kdykoliv , bez ohledu na stáří tohoto inzerátu!) , podmínkou ŘP sk. B. , nabízíme stabilní a zajímavou práci v malém a přátelském kolektivu , plný pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, místo práce FLAMEX - Stavebniny 2000, spol.s r.o. - provozovna Svitávka , Tovární 531, 679 32 Svitávka, tel: 605 248 500 , volejte kdykoliv, nebo zašlete svůj pracovní životopis na [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

plat 23.000 - 25.000,- Kč + náborový příspěvek + zaměstnanecké slevy + další bonusy,

Informace o náboru

Vhodného zájemce přijmeme kdykoliv , bez ohledu na stáří tohoto inzerátu !

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost , zodpovědnost , smysl pro týmovou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma FLAMEX- Stavebniny2000 spol. s r.o., Tovární 531, 679 32 Svitávka je na českém trhu prodeje stavebnin a stavebních materiálů od roku 1994, tedy již 25 let. Vytvořili jsme ve Svitávce (okres Blansko) moderní obchodní a servisní firmu s kompletní nabídkou prodeje stavebnin, stavebních materiálů v regionu, s dopravou až do domu.

Adresa společnosti

FLAMEX-Stavebniny2000 spol.sr.o.
Tovární 531
67932 Svitávka

Kontakt

Kontaktní osoba: Jaromír Strbačka
Tel.: +420605248500
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3866937  Datum zveřejnění: 10.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc