Práce ve Švýcarsku všeobecná zdravotní sestra

Flex Personal & Consulting GmbH

Místo práce
Švýcarsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společně s dalším zdravotnickým personálem jste zodpovědná za ošetřovatelskou, léčebnou a rekonvalescenční péči při akutních či chronických onemocněních a úrazech lidí, stejně jako za preventivní péči o zdravé a za výkony v život ohrožujících situacích, a to v široké škále zdravotnických zařízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pro Vaši možnost rovnoceného výdělku a především pro možnost vykonávat práci dle vaší kvalifikace je nutné před nástupem vyřídit uznání vašeho vzdělání pro švýcarské zdravotnictví. Naše spolupráce počíná přípravou a optimalizací Vašich podkladů. Zájemcům o zaměstnání poskytujeme bezplatné poradenství.

Informace o náboru

Poskytneme Vám veškerý servis během Vašeho pracovního pobytu přímo na místě ve Švýcarsku. Klademe důraz na vaše individuální potřeby a přání. Společně s vámi vyřídíme potřebné formality a provedeme Vás k cíli.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Nabízíme Vám práci kvalifikované všeobecné zdravotní sestry na prestižních privátních klinikách, interních odděleních nemocnic, v penzionech pro seniory, domech s pečovatelskou službou, v rehabilitačních a mnoha dalších zdravotnických zařízeních

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví, Všeobecná sestra

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, ochota cestovat, poznávat novou kulturu, žít ve Švýcarsku, - samostatnost, flexibilita, odpovědnost, bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Flex Personal GmbH je ryze švýcarská společnost se sídlem v St. Gallen. Náš tým čerpá z více než 10 leté úspěšné praxe umísťování odborníků ve švýcarském zdravotnictví. Uplatnění u nás najdou zejména lékaři a zdravotní sestry.
Nabízíme bezplatné poradenství a pracovní nabídky pro sesterské specializace ARO, JIP, pooperační péče, interní a chirurgické obory, psychiatrie, dialýza, geriatrie, také pro porodní asistentky, farmaceuty, fyzioterapeuty, laboranty a další odborné zdravotnické profese.
Vlastníme oprávnění švýcarského ministerstva práce za účelem zprostředkovaní práce profesionálům zemí EU na území Švýcarska

Adresa společnosti

Flex Personal & Consulting GmbH
Flurhofstrasse 160
9000 St. Gallen
Švýcarsko
ID: 3506818   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dohodou