Operátor výroby rámů hlavových opěr

FLÍDR s.r.o. (MPSV)

Místo práce
200, 572 01 Široký Důl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-13
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci ostatních výrobků (8219)

Pracoviště a kontakty

Firma:FLÍDR s.r.o., IČ 60110813, http://www.flidr.cz
Pracoviště:Široký Důl 200, 572 01 Polička

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-09-13
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
" Práce na jednoúčelových strojích, na výstředníkových a hydraulických lisech
" Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
" Práce na dvě/tři směny
" Zaučení v rámci zkušební doby
Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti,
hlavní pracovní poměr,
celoživotní vzdělávání, příspěvky na stravování,
14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy,
sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance,
příjemné pracovní prostředí,
mladý kolektiv,
nástup dohodou
po ukončení zkušební doby možnost navýšení hodinové mzdy.

Poslední změna:2016-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 9771600745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity