Key Account Manager CZ

Flóra Obal s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 4 500 EUR/měsícFinálna výška základnej mzdy bude posudzovaná individuálne na základe skúseností kandidáta. Základná mzda + pohyblivá zložka na základe obchodných výsledkov.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našu společnost hledáme Key Account Managera/ku na CZ trh /tradiční a moderní trh/

- Příprava obchodních nabídek pro jednání
- Získávání klíčových obchodních partnerů (řetězce/maloobchodní sítě) a sledování zákazníků
- Identifikace nových obchodních příležitostí
- Péče o přidělené stávající zákazníky
- Prezentace společnosti na obchodních jednáních a výstavách (na Slovensku i v zahraničí)
- Zastupování společnosti v soutěžích a výběrových řízeních na prodejní/letákové akce
- Příprava prognóz
- Průzkum trhu, analýza trendů
- Sledování konkurence
- Posilování pozice společnosti v rámci stávajících obchodních vztahů
- Aktivní účast na rozvoji společnosti a tvorbě obchodní strategie
- Místo výkonu práce Česká republika (práce vyžaduje cestování)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivující finanční odměna
- zaměstnanecké slevy na nabízený sortiment
- Nezávislost, flexibilita
- Variabilní složka mzdy závislá na výkonu
- Pracovní pomůcky i pro soukromé účely: služební vůz, notebook, mobilní telefon
- Zázemí stabilní společnosti, možnost dlouhodobého zaměstnání
- Příspěvek na firemní dovolenou

Informace o náboru

Děkujeme všem uchazečům za projevený zájem o inzerovanou pracovní pozici. Všechny životopisy budou pečlivě posouzeny. Vzhledem k možnému vysokému počtu přijatých životopisů si vyhrazujeme právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomické, obchod

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

5-10

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Schopnost dotáhnout obchodní případy do konce (tah na branku)
- Nejméně 5 let zkušeností se supermarkety/obchodními řetězci, např. Billa, Kaufland, Tesco, Lidl ... (podmínkou)
- Manažerské dovednosti na vysoké úrovni
- Nejméně 5 let zkušeností na obdobné pozici
- Znalost B2B trhu, vztahy napříč různými segmenty trhu (výhoda)
- Silná orientace na zákazníka
- Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
- Schopnost budovat obchodní vztahy
- Orientace na úspěch a výkon, podnikatelský duch
- Strategické a analytické myšlení
- Znalost anglického jazyka slovem i písmem (výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Flóra Obal s.r.o. se sídlem v Nitře se zaměřuje na výrobu a obchodování s dárkovými, obalovými materiály, dárkovými předměty, na celém území Slovenska a v zahraničí. Společnost se zabývá: - výrobou obalů z plastů; - výrobou tašek z papíru; - sestavováním plastových dílců a součástí do finálních produktů; atp.
ID: 4533534  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc