Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

Fluckinger Transport GmbH

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 500 EUR/mesiac v súlade s kolektívnou zmluvou podľa jej aktuálneho znenia s možnosťou dohody, 2000 Eur BRUTTO/plný úväzok + variabilná zložka(diéty) spolu až do výšky 2600 čistej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme profesionálnych vodičov kamiónu. Náplň práce: - realizovanie prepráv v rámci EÚ, západná časť Európy, Taliansko, Nemecko, Francúzsko + Škandinávia.

Ste dochvíľni, spoľahliví a máte zmysel pre zodpovednosť? Okrem vodičského preukazu skupiny CE máte aj osvedčenie o spôsobilosti? V medzinárodnej diaľkovej doprave nie ste nováčikom, disponujete príslušnou vodičskou praxou a ovládate nemecký alebo anglický jazyk?

Pošlite, prosím, svoju žiadosť aj so životopisom a fotografiou najlepšie e-mailom alebo poštou na adresu:

Johannesfeldstrasse 15, 6111 Volders, Rakúsko

E-Mail: [email protected]

najmodernejšia technika
veľmi dobré platové podmienky
istota pravidelného príjmu
práca v stabilnej spoločnosti na rakúsku zmluvu na dobu neurčitú
13. a 14. plat
príspevky na cestu domov
bonus za bezškodový priebeh
dovolenka naviac
rôzne varianty pracovného rozvrhu (3+1, 4+1, plný pracovný úväzok)
minimálna čistá mzda za plne odpracovaný mesiac od 2000 €
na všetkých pobočkách k dispozícii vybavené oddychové miestnosti a kuchynky
odmeny za získaného vodiča

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

aktívne ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka
dochvíľnosť
zodpovednosť
samostatnosť
flexibilita
VP sk.C+E
kvalifikačná karta
karta vodiča
príslušné psychotesty
čistý register trestov

Sme prepravná a logistická spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou so sídlom v Tirolsku a pobočkou vo Švédsku. Poskytujeme komplexné služby v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedície. Našu hlavnú obchodnú činnosť tvorí preprava v západnej Európe (DE, FR, IT) a predovšetkým tiež preprava zo/do Švédska. Hľadáme profesionálnych vodičov kamiónu.
www.fluckinger.com

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Johannesfeldstraße 15
A-6111 Volders
Rakúsko
ID: 3647744  Datum zveřejnění: 7.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000 - 3 500 EUR/mesiacv súlade s kolektívnou zmluvou podľa jej aktuálneho znenia s možnosťou dohody, 2000 Eur BRUTTO/plný úväzok + variabilná zložka(diéty) spolu až do výšky 2600 čistej mzdy