Customer care agent s Maďarčinou

Fluentbe Sp. z o.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Maďarčina je pre nás podmienkou :-)

SKÚSME SA NAVZÁJOM SPOZNAŤ:

- Viete, čo robí tím silným, dokážete pracovať samostatne a nebojíte sa zodpovednosti, ale v prípade potreby dokážete podporiť aj svojich kolegov
- Vždy hľadáte spôsoby, ako dosiahnuť ciele, nie je pre vás priestor na výhovorky. Nevidíte problémy, ale výzvy, ktoré chcete prekonať
- Pracujete, pretože chcete vidieť, kam sa môžete dostať. Chcete sa rozvíjať a nekladiete si do cesty zbytočné prekážky

Poznáte sa? Výborne, tak čítajte ďalej a zistite, do čoho idete.

O ČO IDE:

- Táto pozícia je predovšetkým o komunikácii s našimi učiteľmi a zákazníkmi prostredníctvom telefónu a moderných komunikačných platforiem.
- Budete sa starať o online stretnutia s našimi klientmi a učiteľmi
- Budete v každodennom kontakte s obchodným oddelením a metodickým oddelením
- Budete sa rozvíjať vďaka spolupráci s oddeleniami v Európe
- Spoznáte nových priateľov. Čaká na vás mladý a priateľský kolektív, pravidelné tímové akcie, večierky v rôznych krajinách
- Sú tu aj interné súťaže: napríklad o prázdninový zájazd, dovolenku a mnoho ďalšieho

AKÉ TO BUDE, KEĎ SA K NÁM PRIDÁTE:

- Absolvujete úvodné školenie, kde vás naučíme všetko, čo budete potrebovať
- Spoznáte kolegov z rôznych oddelení a iných krajín, aby ste vedeli, na koho sa obrátiť

- Lekcie angličtiny ZDARMA
- Homeoffice je samozrejmosťou
- Žiadna práca cez víkend
- Teambuilding v zahraničí
- Pracovné cesty do zahraničia (Španielsko, Poľsko, Portugalsko)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fluentbe je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých krajinách Európy. Zaoberáme sa jazykovým vzdelávaním pre B2B aj B2C. V našich radoch máme už viac ako 550 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4789568  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac