Reagujte bez životopisu

Elektrikár/elektrotechnik

FOPA WORLD s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
6.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
21 - 25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

FOPA WORLD s.r.o. ponúka prácu pre elektrikárov do Nemecka. Hľadáme šikovných elektrikárov so SZCO na naše projekty do Nemecka.

Náplň práce:
-Rekonštrukcia obytných a neobytných priestorov
-Výstavba logistických hál
-Výstavba bytových domov
-Radová výstavba rod. Domov
-Kompletné elektroinštalacie v obchodných centrách
-Montáž osvetlenia,trasovanie
-Ťahanie kabeláže
-Montáž a výmena svetiel

PLATOVÉ PODMIENKY

-Plat od 21€/hod.(v závislosti od skúsenosti a jazykových znalostí)
-Plat pre nemecky hovoriaceho Elektrikára od 24€/h
-Plat pre nemecky hovoriaceho pomocníka od 19€/h
-Plat pre Elektrikára od 21€/h
-Plat pre pomocníka(prax min. 1rok) od 17€/h

- Turnusy podla potrieb
- Aktivna telefonicka podpora
-Ubytovanie zabezpečené, aj hradené
-Možnosť nadčasov (60-66hodin tyždenne)
-Dobré možnosti pre ďalší profesijný rast.
- Motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Schopnosť čítania technickej dokumentácie
-Manuálna zručnosť
- Spoľahlivosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Znalosť nemeckého jazyka výhodou, nie je
podmienkou

Sme slovenská firma, obchodujúca hlavne so zahraničnými partnermi, predovšetkým v Nemecku. Našim uchádzačom ponúkame zaujímavé pracovné príležitosti s dlhodobým uplatnením a možnosťou profesionálne rásť.Naším hlavným poslaním je, po prijatí projektu od našich objednávateľov, projekt zrealizovať v spolupráci s našimi subdodávateľmi a daný projekt odovzdať vo vysokej kvalite zhotovenia.
ID: 4490650  Datum zveřejnění: 26.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 EUR/hod.