Ponuka práce pre Elektrikárov a montážnikov na fotovoltaické panely

FOPA WORLD s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
21 - 30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a skúsených fotovoltaikov na stavby na rôznych miestach v Rakúsku a Nemecku.Robí sa DC aj AC strana. Uprednostnujeme zabehnuté partie ,Vždy jeden zo skupiny musí vedieť minimálne priemerne komunikovať v nemeckom jazyku, ktorý dostane finančný bonus. Vieme prijať pracovníkov, ktorí vedia len po slovensky, alebo po anglicky.

Ak posielate životopis,Prosím ako predmet uvedte : FOTOVOLTAIKA
Nezabudnúť ani telefonický kontakt.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-Požadovaná technická zdatnosť
-Fyzická zdatnosť
-Kvôli výškam bez závratov

Sme slovenská firma, obchodujúca hlavne so zahraničnými partnermi, predovšetkým v Nemecku. Našim uchádzačom ponúkame zaujímavé pracovné príležitosti s dlhodobým uplatnením a možnosťou profesionálne rásť.Naším hlavným poslaním je, po prijatí projektu od našich objednávateľov, projekt zrealizovať v spolupráci s našimi subdodávateľmi a daný projekt odovzdať vo vysokej kvalite zhotovenia.
ID: 4532126  Datum zveřejnění: 5.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 EUR/hod.