Obchodný manažér/manažérka pre zahraničný obchod

FOPA WORLD s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s našimi obchodnými partnermi,
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v Nemecku a v Rakúsku (vedenie databázy
firiem),
- vybavovanie telefonických hovorov a mailovej korešpondencie v nemeckom jazyku,
- organizačné zabezpečenie prebiehajúcich projektov,
- operatívne riešenie ďalších administratívno - organizačných úloh.

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie,
- benefity zvyšujúce základnú mzdu,
- pohyblivý pracovný čas,
- firemný telefón.

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky v zmysle popisu pozície.
Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí budú pozvaní na ústny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a systematickosť,
- profesionálne vystupovanie voči obchodným partnerom, spolupracovníkom ... ,
- skúsenosti v administratívno-organizačnej práci,
- kvalitný manažment pracovného času,
- ochota, flexibilita učiť sa nové veci.

Sme slovenská firma, obchodujúca hlavne so zahraničnými partnermi, predovšetkým v Nemecku. Našim uchádzačom ponúkame zaujímavé pracovné príležitosti s dlhodobým uplatnením a možnosťou profesionálne rásť.Naším hlavným poslaním je, po prijatí projektu od našich objednávateľov, projekt zrealizovať v spolupráci s našimi subdodávateľmi a daný projekt odovzdať vo vysokej kvalite zhotovenia.
ID: 4686391  Datum zveřejnění: 26.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac