HLS ( Vodár, Vzduchár, Kurenár )

FORCE - Future of Recruiting Central Erfurt GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Montáž a oprava vodovodných, plynovodných a kanalizačných potrubí
-Kontrolovanie a skúšanie funkčnosti jednotlivých zariadení (batérie, ventily, drezy, toalety, potrubia, atď.)
Montovanie a inštalovanie bežných zariadení (radiátory, vodovodné potrubia, bojlery, spojovacie rúry, plynové vedenia, prípojky spotrebičov atď.)
-Vykonávanie záťažových testov, testov tlaku a tesnosti jednotlivých zariadení
-Prerábanie sanity,potrubia,kúrenia,plynu,...
-Vysekávanie otvorov do stien pre plynovodné, vodovodné, odpadové trubky
-Dodržiavanie stanovených pracovných postupov inštalácie jednotlivých zariadení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Našim budúcim zamestnancom ponúkame:
- Nemeckú prac.zmluvu
- Prac.zmluvu na dobu neurcitu
- Dovolenkové a vianočné prémie
- Diety/hodina
- Značkové prac.oblečenie
- Pracovné náradie
- Možnosť služobného vozidla
- Možnosť bezplatných záloh
- Zabezpečujeme ubytovanie (v blízkosti výkonu práce)
-Kontaktná osoba hovoriaca Slovensky

Informace o náboru

-Práca vhodná pre vyučených v odbore, alebo minimálne 2 ročná prax pre vodoinštalatérske a kúrenárske práce
- Možnosť práce aj pre dvojice
(V prípade dvojice nutnosť Nem.jazyka min A2, Stačí ak jeden ovláda jazyk)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

HLS ( Vodár, Vzduchár, Kurenár

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Teoretické a praktické vedomosti
-manuálna zručnosť
-Samostatnosť
-Flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Konečně není práce v Německu jednodušší. Chcete pracovat v týmu s kamarádem a mít vše od ubytovaní po překlad německé smlouvy zprostředkováno agenturou? Jsme tady pro vás. Němčina vítaná. Jasně a srozumitelně

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4392924  Datum zveřejnění: 8.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc