Úklid + výdej obědů - prac. pelhřimov

FORCORP GROUP spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov, Okres Pelhřimov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
7000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla (94112)

Pracoviště a kontakty

Firma:FORCORP GROUP spol. s r.o., IČ 27841031
Pracoviště:FORCORP GROUP spol. s r.o. - prac. Pelhřimov, K Silu, K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 7000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: K Silu 2179, Pelhřimov 393 01. Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid, vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, otření prachu, výdej hotových jídel, drobná administrativa.
Směnnost: jednosměnný – ranní směna. Pracovní úvazek: zkrácený 4 - 6 hod./den. Mzda: 80,- Kč/hod. + osobní ohodnocení. Nástup ihned. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP). Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, spolehlivost.
Kontakt: 723 612 506, email: [email protected]. První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky.

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10992160766

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání