Inženýr kvality

Formel D Česká republika s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
podle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení náběhu nových projektů v oblasti kvality výroby
- Vyhodnocování kvalitativních statusů projektů k jednotlivým milníkům
- Zajištění kvality u nakupovaných dílů
- Koordinování činností a procesů při vývoji a výrobě
- Denní komunikace v AJ nebo NJ

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stravenky
- Práce v mezinárodním prostředí
- Telefon, notebook
- Příspěvek na jazykový kurz

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím o zaslání CV pomocí tlačítka poslat společnosti životopis.
Budu se těšit.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Přehled v normách a čtení výkresů
- Znalost procesů vzorkování, porovnávání výkresu s díly
- Znalost technických výrazů, technické myšlení
- Zkušenosti s jednáním s dodavateli
- Zkušenosti s řízením týmu
- Samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formel D je poskytovatel služeb pro automobilový průmysl a působí na celém světě. Vyvíjíme obecně uplatnitelné koncepce, ale i individuální řešení na míru pro všechny části hodnotového řetězce automobilového průmyslu – od vývoje přes výrobu až po poprodejní servis.
Společnost Formel D byla založena v roce 1993 a sídlí v Troisdorfu poblíž Kolína nad Rýnem. Dnes zaměstnáváme přes 7 000 lidí 45 národností ve více než 80 lokalitách v 19 zemích. Vášeň nás žene vpřed, profesionalita nás nutí vyniknout a týmový duch nám zajišťuje úspěch. Pracujeme v samotném jádru průmyslu, který nás každý den posouvá kupředu.
ID: 3181769  Datum zveřejnění: 12.9.2017