Junior Fleet Manager

Formel D Česká republika s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás?

- Aktivní komunikace s klíčovými velkoodběrateli
- Koordinace nabídek pro velkoodběratele
- Příprava podkladů pro strategická rozhodnutí managementu
- Tvorba a zavedení fleet strategie
- Vyhledávání potenciálních nových zákazníků
- Aktivní nabízení produktů
- Komunikace v anglickém a německém jazyce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zaměstnání v mladém, motivovaném týmu
- Náročnou a pestrou práci s možnostmi rozvoje
- Systém zaměstnaneckých benefitů
- Práci v mezinárodním prostředí s využitím anglického jazyka
- Zkušenosti z dynamicky se rozvíjejícího prostředí automotive
- Zázemí perspektivní společnosti s důrazem na expanzi na trhu automobilového průmyslu

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Nástup: ihned/dle dohody
Jste ten pravý kandidát?
Potom nám zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka odpovědět.
Budeme se těšit na Vaše reakce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Splňujete?

- Manažerské vystupování
- Výborná znalost AJ.
- Znalost NJ.
- Odolnost vůči stresu
- Znalost Microsoft Office
- Schopnost pracovat v týmu i samostatnost, jisté -
vystupování
- Technické znalosti a zkušenosti z automotive - výroba, kvalita (výhodou)
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- Obchodní/marketingové zkušenosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formel D je poskytovatel služeb pro automobilový průmysl a působí na celém světě. Vyvíjíme obecně uplatnitelné koncepce, ale i individuální řešení na míru pro všechny části hodnotového řetězce automobilového průmyslu – od vývoje přes výrobu až po poprodejní servis.
Společnost Formel D byla založena v roce 1993 a sídlí v Troisdorfu poblíž Kolína nad Rýnem. Dnes zaměstnáváme přes 7 000 lidí 45 národností ve více než 80 lokalitách v 19 zemích. Vášeň nás žene vpřed, profesionalita nás nutí vyniknout a týmový duch nám zajišťuje úspěch. Pracujeme v samotném jádru průmyslu, který nás každý den posouvá kupředu.
ID: 3242349  Datum zveřejnění: 14.11.2017