Reagujte bez životopisu

Automechanik / přijímací technik

Formel D Česká republika s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsícVýše mzdy je závislá na míře prokazatelných znalostí a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká:

Komunikace se zákazníky/dodavateli
Práce s diagnostikou vozu
Sledování a vyhodnocování nápravných opatření
Práce s motory na denní bázi

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Výuční list / Maturita
Pracovní zkušenosti v automobilovém průmyslu (testování vozů, opravy vozů)
Technické znalosti (z automotive)
Zkušenosti jako přijímací technik
Aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou
Flexibilita a loajalita
Řidičský průkaz sk. B
Odborné zkušenosti jako automechanik, diagnostik
Být zodpovědný a důsledný
Znalost diagnostických programů výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí dlouhodobě prosperující firmy
Zaměstnání v mladém, motivovaném týmu, zkušenosti z dynamicky se rozvíjejícího prostředí automotive
Náročnou a pestrou práci s možnostmi rozvoje
Možnost profesního růstu v perspektivním oboru
Odpovídající finanční ohodnocení
Systém zaměstnaneckých benefitů
5 dní dovolené navíc

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství, automechanik, automotive

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

A, B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formel D je poskytovatel služeb pro automobilový průmysl a působí na celém světě. Vyvíjíme obecně uplatnitelné koncepce, ale i individuální řešení na míru pro všechny části hodnotového řetězce automobilového průmyslu – od vývoje přes výrobu až po poprodejní servis.
Společnost Formel D byla založena v roce 1993 a sídlí v Troisdorfu poblíž Kolína nad Rýnem. Dnes zaměstnáváme přes 7 000 lidí 45 národností ve více než 80 lokalitách v 19 zemích. Vášeň nás žene vpřed, profesionalita nás nutí vyniknout a týmový duch nám zajišťuje úspěch. Pracujeme v samotném jádru průmyslu, který nás každý den posouvá kupředu.
ID: 3850480  Datum zveřejnění: 17.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc