Telefonní operátor/ka v call centru - I bez praxe - až 40.000 Kč/měs.

FORMICA Group, s.r.o.

Místo práce
Dělnická 12, Praha 7 - Holešovice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* aktivní kontaktování stávajících i nových klientů našich dlouhodobých partnerů
* prezentace zajímavých produktů a služeb
* poskytování klientského servisu
* zadávání objednávek a výsledky uskutečněných hovorů do interního informačního systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

* jistota stabilního zaměstnání
* pravidelný výplatní termín
* fixní plat, odměny a progresivní bonusy bez omezení
* průměrná mzda 35 000 Kč/měs.
* stravenky po zkušební době
* pravidelné soutěže o hodnotné ceny
* volba pracovní doby
* volné víkendy a svátky
* dotované masáže
* možnost přístupu na internet
* neformální pracovní prostředí
* přátelský kolektiv všech věkových kategorií
* výborná dostupnost na pracoviště MHD
* zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností
* účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
* podporu trenérů a supervizorů
* individuální přístup ke každému zaměstnanci

Informace o náboru

Provozní doba call centra je:
PO až PÁ od 8:00 do 20:00
SO a NE od 10:00 do 18:00

Volba směn je zcela na Vás.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* kultivovaný projev bez vad řeči
* chuť denně komunikovat přes telefon a oslovovat klienty
* uživatelská znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze české call centrum bez zahraničního kapitálu s patnáctiletou tradicí na českém trhu a patříme mezi největší telemarketingovou společnost v České republice. Řadíme se mezi špičku v prodeji bankovních, nebankovních a zásilkových projektů. Každým dnem rozšiřujeme naše řady a rozrůstáme se po celé republice. Pyšníme se týmem špičkových supervizorů a trenéru, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2303531  Datum zveřejnění: 30.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 40000 Kč/měsíc