Obchodník Feel Eco senior bez AJ Fosfa Břeclav 50.000,- Kč - 65.000,- Kč

Fosfa a.s.

Místo práce
Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.2.2020
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc50.000 - 65.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení činností spojených s prodejem ekologických produktů
- vedení agendy zákazníků
- uzavírání kupních smluv

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v inovativní a dynamicky se rozvíjející české společnosti
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
- firemní kulturu, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
- možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování
- firemní školku pro Vaše děti
- firemní ubytování

Informace o náboru

- charakterní jednání
- zodpovědný přístup
- vášeň pro cestování a obchodní vyjednávání
- preciznost, systematický a analytický přístup, schopnost dotahovat věci do konce
- organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
- týmového ducha
- praxi v akviziční obchodní činnosti v oboru FMCG, Horeca nebo přímý prodej min. 5 let
- SŠ vzdělání s maturitou (zaměření obchod, marketing)- znalost práce na PC (MS Office, Lotus Notes)
- základní znalosti v oblasti marketingové podpory

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod, Marketing

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě, a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, který na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí FeelEco, výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost.

Jsme českou firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3185738  Datum zveřejnění: 2.12.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 60 000 Kč/měsíc50.000 - 65.000