Návrhy, modulace šperků ve 3D

FOX store s.r.o.

Místo práce
Na Roudné, Na Roudné, Plzeň 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrhy šperků ve 3D
Zlatnický dům v Plzni, hledá na brigádu, HPP, ŽL, muže/ženu na pracovní pozici konstruktér ve 3D programu

Co tě u nás čeká

• Tvorba 3D modelů dle zadání
• Získávání, analýza a příprava podkladů pro Vaší 3D tvorbu
• Vlídné prostředí a přístup

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• zkušenost s programem CAD výhodou
• důslednost, pečlivost
• technické myšlení ve 3D
• inovativní myšlení
• základy angličtiny

Co nabízíme?

• Práce na jedinečných projektech v oblasti drahých kovů a kamenů
• Stabilní práce ve šperkařství s víc než dvacetiletou historií
• Přátelské pracovní prostředí
• Benefity, jako například 5 týdnů zasloužené dovolené, cafeterie, zajímavé odměny z celkového obratu Zlatnického domu.
• možnost kariérního a osobního růstu
• možnost dalšího vzdělávání
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat a domluvíme si osobní schůzku, kde se pobavíme o možnostech naší spolupráce. Děkuji s pozdravem, Martin Praum,
email: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolená, sleva na naše výrobky, odměny z celkového obratu firmy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výroba, import, export drahých kovů a drahokamů

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3910012  Datum zveřejnění: 8.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc