Zvárač CELL ( celulózová elektróda)

FP PERSONAL, s.r.o.

Miesto práce
Rakusko - Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa rakúskej kolektívnej zmluvy ( 15-16 EUR Netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie rôznych potrubí

- 13. a 14. plat
- rakúska pracovná zmluva a prihlásenie
- ubytovanie zdarma
- práca na hlavný pracovný pomer, nie živnosť

Informácie o výberovom konaní

- práca je na hlavný pracovný pomer , nie na živnosť !
- platný zváračský certifikát výhodou, nie podmienkou
- vybraní uchádzači absolvujú skúšky zvarov v Rakúsku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre našich klientov v Rakúsku hľadáme vhodných kandidátov na danú pozíciu. Miesto výkonu práce je po celom Rakúsku. Žiadame kandidátov o zaslanie životopisu na našu mailovú adresu - vhodní kandidáti budú po posúdení klientom kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vlastné auto podmienkou
- aspoň 3-ročné skúsenosti so zváraním potrubí metódou CELL
- skúsenosti s prácou v zahraničí sú výhodou
- flexibilita a ochota cestovať

Spoločnosť FP PERSONAL pôsobí v oblasti cezhraničného prenájmu pracovných síl hlavne v oblasti mäsopriemyslu, stavebníctva a strojárstva. Našimi klientami sú rakúske firmy pôsobiace v strojárstve a v stavebníctve

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3141049  Datum zveřejnění: 14.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: podľa rakúskej kolektívnej zmluvy ( 15-16 EUR Netto)