Dělník- zpracování umělé hmoty - až 26 000 Kč + 13. mzda

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Místo práce
U Kapličky 591, 675 21 Okříšky, Okres Jihlava, Okres Třebíč
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 26 000 Kč /měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha strojů na zpracování umělé hmoty
• vedení dokumentace
• provádění údržeb
• provádění kontrol kvality
• práce v třísměnném provozu (PO – PÁ)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• měsíční mzda v třísměnném provozu 22 000 Kč
• měsíční mzda v nepřetržitém provozu 26 000 Kč

• osobní příplatek podle individuálního hodnocení
• 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
• příspěvek na penzijní připojištění
• věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
• 5 týdnů dovolené
• příplatky za noční směny, práce o víkendu, práce přesčas
• dotované závodní stravování (oběd 25 Kč), firemní kantýna
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• dotovaná autobusová doprava do zaměstnání
• další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů..)
• poskytnutí pracovních oděvů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenost s prací ve výrobním závodě
• vyučení v technickém oboru
• manuální zručnost
• zodpovědnost, spolehlivost
• schopnost samostatné práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

FRÄNKISCHE – dnes již velká rodinná firma založená v roce 1906 a existující již po tři generace vlastníků. Jsme světovou jedničkou v oblasti vývoje, výroby a dodávek technicky špičkových plastových trubek určených především pro strojírenský a automobilový průmysl.
Do našeho podniku v Okříškách hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří by se stali součástí naší mezinárodní a stabilní firmy.
ID: 3335427  Datum zveřejnění: 14.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 - 26 000 Kč /měsíčně