Fyzioterapeut

FL Development a.s.

Místo práce
5. května 106/9, Františkovy Lázně, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 36 000 Kč/měsícměsíční prémie, příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fyzioterapeut poskytuje zdravotní péči v souladu s právními předpisy a standardy, stanovuje fyzioterapeutickou diagnózu, aplikace fyzioterapeutických a kineziotereapeutických metod, vyhodnocení výsledného efektu fyzioterapeutické péče apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, výměnné pobyty v jiných lázeňských zařízeních, vstup do Aquafora zdarma, služební telefon

Informace o náboru

Životopis, motivační dopis zaslat na kontaktní email

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Fyzioterapie, Ergoterapie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Znalost práce na PC - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativní a příjemné vystupování, profesionální přístup ke klientům.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nestátní zdravotnické zařízení poskytující léčebně-rehabilitační péči s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3954276  Datum zveřejnění: 19.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc