Řidič střídač MKD až 53.000 Kč

FreeCon s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 53 000 Kč/měsíc45000-53000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* přepravy v rámci D

Zaměstnanecké výhody, benefity

* měsíční příjem dle výkonu 45.000 - 53 000 Kč
* nadstandardní základní plat/lze upravit
* práci na plný pracovní úvazek řidiče MKD / důchodce na VPP
* turnusové nasazení dle dohody a přání řidiče
* pravidelný výplatní termín + diety ihned po příjezdu v €
* sídlo firmy Teplice

Informace o náboru

Bydlíte v Severních Čechách? Jste řidič autodopravníku/tandemu /návěsu?
Jste střídač?

Chcete pracovat transportní společnost s 20 ti letými zkušenostmi v MKD?

Hledáte jistoty a vysoký plat?

Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás.

Pozor – vhodné také pro řidiče důchodového věku na VPP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Přepravní společnost
Michael Kadeřávek 602484770 nebo [email protected]
Josef Nečas 608049456 nebo [email protected]
TLH Transport – Logistika s.r.o.
Novosedlická 2888
41501 Teplice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Doprava

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* bydliště v Severních Čechách/není podmínkou
* řidičské oprávnění skupiny E, řidiče bez praxe s ŘP E zaškolíme
* profesní průkaz
* platné školení řidiče z povolání
* platné psychotesty
* karta řidiče do digitálního tachografu
* výhodou praxe se soupravou + tahač + návěs
* alespoň částečná znalost německého jazyka/není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víme, že jediný způsob, jak získat nadprůměrné zaměstnance do firem, které výrazným talentům a osobnostem vytváří nadstandardní podmínky pro jejich rozvoj, není inzerce a přeposílání životopisů, ale přímé a osobní oslovení těch nejlepších jedinců s cílem pomoci jim nalézt prostředí, které je bude inspirovat k maximálním výkonům ve prospěch zaměstnavatele i svůj vlastní.
ID: 3337733  Datum zveřejnění: 19.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 53 000 Kč/měsíc45000-53000