Řidič/řidička nákladního vozidla C, C+E

FREEDOM CARS - Lukáš Svoboda

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivně řídíte, jste držitel řidičského průkazu skupiny C nebo C+E? Máte čistý trestní rejstřík a jste flexibilní a spolehlivý? Hledáme Vás! Jsme stabilní společnost s týmem zkušených zaměstnanců a rádi přijmeme do svých řad nového kolegu. Náplní Vaší práce bude doprava nákladů po ČR vozidly o celkové hmotnosti 12 t + vlek 10 t, nebo solo 12 t. Pracovní doba od pondělí do pátku.
Zájemce o nabízenou pozici hledáme ideálně z Východních Čech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pravidelná měsíční mzda je základem.
Samozřejmostí u nás je sjednané pojištění odpovědnosti, služební SIM, příspěvek na dopravu a také 25 dní dovolené. Případné rozšíření řidičského průkazu na sk. C nebo C+E jsme schopni zajistit za výhodných podmínek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

C

Praxe na pozici/v oblasti

výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodný kandidát by měl být samostatný, flexibilní, spolehlivý a měl by mít příjemné vystupování. Řidičský průkaz skupiny C nebo C+E je nezbytný. Praxe v oboru je výhodou ne podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Autodoprava FREEDOM CARS poskytuje tyto služby:

Autodoprava vnitrostátní i mezinárodní
Nákladní i dodávková doprava
Kamionová doprava
Spediční služby - veškeré služby související s transportem zboží v ČR i zahraniční
Odtahová služby
Autoservis, půjčovna dodávek
Nabízíme skupinovou přepravu osob až devítimístnými vozy (hudební kapely na koncerty apod.)
NONSTOP DISPEČINK
EXPRESNÍ PŘEPRAVA ZÁSILEK
ID: 4057098  Datum zveřejnění: 6.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc