1 400 - 2 000 EUR

Skladník na letisku v Amsterdame

Freestyle agency, s. r. o.

Miesto práce
Pelikaanweg 43, 1118 DV Schiphol, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Dohodou (pre prácu na letisku je potrebná bezpečnostná previerka, ktorú pre Vás vybavíme zadarmo za 6 - 10 týždňov = čistý register trestov)
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a distribúcia tovaru
Nakladanie lietadlových paliet
Nakladanie kamiónov a lodných kontajnerov
Roztrieďovanie zásielok podla finálnej destinácie

Práca na holandskú pracovnú zmluvu
Preplatené cestovné náklady: 0,19 Eur/km
Príplatky:
Pondelok až Štvrtok 19.00 – 07.00 hod 15 %
Piatok až Sobota 19.00 – 00.00 hod 25 %
Nedeľa až Pondelok 00.00 – 07.00 hod 35 %
Sviatky v Holandsku 00.00 – 00.00 hod 50 %
(https://www.kurzy-online.sk/sviatky-2019/holandsko/)

Informácie o výberovom konaní

Veková hranica 21 až 45 rokov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Labourlink je pracovná agentúra, ktorá sa špecializuje na prijímanie do zamestnania a udržanie najlepších zamestnancov do logistiky na letisku Schiphol. Od roku 2006 pracuje v Holandsku a Európe.

Labourlink is a employment agency, specialised hiring and retaining the best employees for Logistics at Schiphol airport. Labourlink have been hiring in the Netherlands and Europe, since 2006.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s prácou v sklade výhodou

Sme firma vykonávajúca identifikáciu, nábor a pracovné pohovory s kandidátmi pred podpisom pracovnej zmluvy s holandskou firmou Labourlink.

We are a company identifying, recruiting and interviewing candidates before signing an employment contract with a Dutch company, Labourlink.

Adresa spoločnosti

Freestyle agency s.r.o.
Okružná 21/2
97251 Handlová

Kontakt

ID: 3645983   Datum zveřejnění: 16.4.2019