Šofér MKD

FREEWAY Logistic, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
30.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
623 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič nákladného vozidla

dovolenka, plne vybavené vozidlo, servisné zmluvy, nové vozidlá EURO6, malá firma, prozamestnanecký prístup, víkendy doma

Informácie o výberovom konaní

Dobrý deň,

ponúkam prácu vodiča MKD
náves MEGA
týždeň práca a víkend doma
krajiny IT, BE, NL, FR, DE, AT, HU, CZ
Vodičský preukaz: CE
Platná KKV
Parkovanie v Leviciach prípadne podľa potreby
Ponúkam plne vybavené vozidlo ako aj všetky potrebné pracovné pomôcky pre vodiča a vozidlo.
Hľadám spoľahlivého vodiča na dlhotrvajúci pracovný vzťah čomu odpovedá aj poskytovaná starostlivosť o šoféra.
Mzda vychádza na 80-82,50€/deň v čistom
Nástup v druhej polovici Apríla 2021
Vozidlá sú v servisných zmluvách
Mýtne jednotky a fakturované t.j. vodič nemá starosti s mýtom
Sme malá firma ktorá rozširuje počet vozidiel z päť na sedem a hľadáme vodiča na ťahač s 300tis. km
Všetky vozidlá sú EURO 6
Máme stabilnú základňu vodičov na čom si zakladám

V prípade otázok ma prosím kontaktujte, zdvíham aj večer!

Milan Sulyan - majiteľ FREEWAY Logistic, s.r.o.
+421 918 239 367

Rád zodpoviem všetky otázky a taktiež sa rád stretnem osobne aj cez víkend!

Ďakujem za reakcie

Milan S.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

áno

spoľahlivosť a dlhodobý zámer

Sme spoločnosť ktorá pôsobí na EU trhu v oblasti špedície a dopravy. V našej firme pracujú mladý ľudia s dobrou náladou s dobrou pracovnou atmosférou. Viac informácií na www.freewaylogistic.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4039978  Datum zveřejnění: 1.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac