Řidič kamionu MKD

Freight consulting s. r. o.

Místo práce
Bancíkovej 1/A, Bratislavský kraj, Slovenská republika, Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1700-1800 v čistom

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vodič medzinárodnej nákladnej dopravy

Bratislavská spoločnosť hľadá šoféra na návesovú alebo tandemovú súpravu.

Vodič má pridelené vozidlo, nestrieda sa s iným vodičom.
Jazdia sa krajiny EU ako IT, ESP, SLO, CZ, HU a iné.
Garantujeme 2 víkendy do mesiaca voľné.
Parkovanie v Bratislave.
Mzda: 1700 – 1800 eur v čistom.

Informace o náboru

Miesto výkonu práce je Rybničná 40, Bratislava.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B, C, E

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-tachografova karta,
-psychotesty,
-zdravotná prehliadka,
-vodičska preukaz C+E,
-kvalifikačna karta vodiča.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku a Poľsku zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou, ktorá disponuje vlastným vozovým parkom a desiatkami zmluvných dopravcov.
Naša spoločnosť sa špecializuje najmä na cestnú nákladnú dopravu. Zaoberáme sa medzinárodnou prepravou vlastnými vozidlami, ale taktiež aj vnútroštátnou prepravou a špedíciou. Našou najsilnejšou stránkou je medzinárodná cestná doprava.
K hlavným destináciám patria krajiny Európskej únie. Disponujeme povoleniami CEMT, ktoré umožňujú vykonávať prepravy aj mimo Európskej únie. K najčastejšie realizovaným patria prepravy z / do Talianska, Španielska, Francúzska, Švédska, Nemecka, Grécka, Fínska, ...

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3273966  Datum zveřejnění: 27.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1700-1800 v čistom