Logistický Plánovač

Freight People, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Každodenní správa a plánovaní logistického procesu zákazníkům (dodávky, nakládky, vykládky, zpoždění, ztráty apod.)
Každodenní komunikace s dopravci a zákaznickými závody/subjekty
Evidence dokumentů, kalkulace dopravy, přesné a spolehlivé vedení záznamů
Avizace doručení
Evidence a kontrola termínů doručení zakázek – vedení přehledu aktuálních zakázek a jejich stavu (v rámci logistiky)
Práce v interním systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Tržní konkurenční plat
Karta Flexipass (20 000 Kč p.a.)
Čtvrtletní výkonnostní bonus
Dovolená navíc (1 týden navíc)
Stravenky (100 Kč)
Kompenzace MHD v Praze
Flexibilní pracovní doba
Občerstvení na pracovišti
Občasný home office
Odborné a jazykové vzdělávání
Práce v mezinárodním prostředí
Příležitost pro kariérní růst
Fitness

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Náš klient je dceřinou společností světového lídra v oblasti přepravních a logistických služeb se 100 000 zaměstnanci na několika kontinentech. Momentálně hledají do týmu logistického plánovače se znalostí anglického a italského jazyka do své pražské kanceláře, která prostřednictvím svého mezinárodního multikulturního týmu profesionálů poskytuje řízené přepravní služby zákazníkům po celém evropském regionu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Italský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Předchozí pracovní zkušenosti v logistice/přepravě v mezinárodním obchodním prostředí
Znalost systémů CRM či podobných systémů
Pokročilá znalost MS office (Outlook, Excel, PowerPoint)
Komunikativní znalost anglického a italského jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Specializujeme se na vyhledávání ideálních kandidátů pro pozice v dopravě, logistice a spedici.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4384303  Datum zveřejnění: 20.7.2022