Asistentka kvality

Frey Services, s.r.o.

Místo práce
Hvězdova 1716, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.01.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

P Automobil Import s.r.o. a C Automobil Import s.r.o. výhradní dovozce nových a ojetých vozů Peugeot a Citroen hledá zájemce na pozici: Asistentka kvality

Náplň práce:
- administrativní podpora v oddělení rozvoje koncesionářské sítě
- asistence managerovi oddělení
- komunikace s koncesionářskou síti značek Peugeot a Citroen

Požadujeme:
- zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování
- dobré komunikační schopnosti
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- středoškolské vzdělání
- znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:
- možnost pracovat v prestižní zahraniční společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- velmi přátelský kolektiv
- kartičky Multisport a další zajímavé benefity

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na sport,

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Emil Frey ČR, s.r.o. patří do nadnárodní švýcarské skupiny Emil Frey Group, která působí v České republice už více než 23 let. Jsme autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů a poskytovatel servisu automobilů značek Subaru, Toyota, Suzuki a Kia. Na českém trhu zaměstnáváme víc než 200 lidí. Kromě toho jsme výhradní dovozci značek Peugeot, Citroen a DS.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3548197  Datum zveřejnění: 27.11.2018