Eng administrátor/ka

FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 1194, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (43210)

Pracoviště a kontakty

Firma:FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka, IČ 27198979
Pracoviště:FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka, Plzeň, Podnikatelská 1194/43, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 22000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE:
příprava nových projektů a zlepšování stávajících procesů, zajišťování údržby a servisu haly, zařízení a techniky
vedení, řízení oddělení údržby-2 os.
příprava cenových kalkulací na zařízení a vybavení nezbytných k provozu skladu zajišťování servisu
správa nářadí a techniky souvisejících s provozem skladu
správa manipulační techniky a zajištění jejího servisu, komunikace s dodavateli manipulační techniky
průzkum trhu za účelem zjišťování novinek v oblasti skladové a manipulační techniky
podávání zpráv souvisejících s děním a procesy na skladě
příprava podkladů pro fyzické úpravy, změny vybavení pracovních pomůcek užívaných v provozu

POŽADUJEME:
středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou (technické vzdělání výhodou)
pokročilá znalost práce na PC-MS Office(Auto CAD/SAP-výhodou)
dobrá znalost AJ
řidičský průkaz sk. B
znalost logistických procesů a oblasti skladování
logické, technické myšlení, organizační schopnosti, zodpovědnost, schopnost komunikovat a spolupracovat, flexibilita a odolnost vůči stresu
schopnost práce pod časovým tlakem
samostatnost

NABÍZÍME:
Nástupní plat 22.000 Kč, pohyblivé složky mzdy až 4.000 Kč.
příspěvek na dopravu
stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 90 Kč/den
5 týdnů dovolené
navýšený příplatek za práci o víkendu

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11658670755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou