FunderMax - for people who create. Nezáleží na tom, zda nábytek, fasáda nebo konečné úpravy uvnitř budovy – na rozhraní mezi nápadem a materiálem je vždy FunderMax. Naší silnou stránkou jsou promyšlené materiály na bázi dřeva a kompaktní laminátové desky. Přitom se sami považujeme jak za výrobní podnik, tak za servisního partnera a designovou laboratoř.

Pro posílení našeho týmu prodejců pro jihovýchodní Evropu hledáme pracovnici nebo pracovníka na plný pracovní úvazek na pozici:

AREA SALES MANAGER/KA – ZÁPADNÍ ČESKO –

Náplň práce:

  • profesionální poradenství pro naše současné zákazníky, popř. pro zájemce, zejména pak architekty a podniky stavebního průmyslu
  • nacházení nových odbytových možností
  • samostatné rozvíjení spravování projektů v rámci výběrových řízení
  • technická a obchodní realizace zakázek
  • úzká spolupráce s interní podporou prodeje
  • sledování trhu
  • výběr a zajišťování reklamních aktivit, jakož i spoluúčast na jejich tvorbě

Požadavky:

  • ukončené technické nebo ekonomické vzdělání (vyšší odborná škola ekonomická, odborná vysoká škola ekonomického nebo technického směru/ekonomické nebo technické vzdělání univerzitního typu)
  • Několikaleté zkušenosti v prodeji v rámci odvětví
  • Výrazný smysl pro techniku
  • Velmi dobré vyjednávací schopnosti a zručnosti, kompetentní a odpovídající vystupování
  • Ochota k častému cestování a pružnost
  • Sociální kompetence a výrazná orientace ve sféře zákazníků a služeb
  • Hluboké znalosti práce s MS-Office, znalost SAP je výhodou
  • Velmi dobrá znalost angličtiny a němčiny

Nabízíme:

  • vynikající zaškolení ve vaší pracovní oblasti
  • možnost samostatné práce v úkolově náročném a mezinárodním prostředí
  • služební vozidlo, technické vybavení (laptop, mobil)
  • možnosti dalšího osobního, popř. profesního vzdělávání
  • za práci na této pozici vám nabízíme minimální hrubý plat od 2.500,- €, jsme připraveni připlatit za kvalifikaci a profesní zkušenosti.

Pokud chcete tuto profesní výzvu přijmout, budeme rádi, když se nám přihlásíte na: FunderMax GmbH, personální oddělení, paní Anna Neumann, Klagenfurter Str. 87-89, A-9300 St. Veit/Glan nebo e-mailem (1 soubor PDF s max. 2 MB) na: [email protected]
ID: 3851970  Datum zveřejnění: 20.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc