Prodejce designového nábytku na showroomu

Furlab CZ s.r.o.

Místo práce
Obchodní 132, Čestlice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc+ bonusy z prodeje + vánoční odměny + narozeninový příspěvek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
- poradenství zákazníkům v oblasti výběru nábytku (jedná se o zařizování provozoven v
rámci HoReCa sektoru ,nebo jiných komerčních prostor)
- péče o zákazníka po celou dobu procesu prodeje
- vypracování cenových nabídek
- administrace (smlouvy, objednávky, faktury, reporty)
- stylování showroomu a jeho udržování
- znalost produktů v portfóliu
- monitoring trhu
- zajištění odběru zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě motivujícího finančního ohodnocení Vám nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- práci v krásném pracovním prostředí
- pevnou pracovní dobu Po-Pá od 8,30 do 17,00 hod.
- víkendy a svátky volné
- dny dovolené navíc
- občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaj, sušenky, vody)
- stravné
- multisport karta
- zaškolení v Bratislavě na náklady společnosti
- teambuildingy

Informace o náboru

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Možnost vyzkoušet si práci na 1-2 dny před podpisem smlouvy.
Zaučování v Bratislavě - na náklady společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Word, Excell - Pokročilý
POHODA - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kolegu do našeho mezinárodního týmu, který:
- hledá práci v malém kolektivu
- baví ho design nábytku
- má vynikající komunikatívní schopnosti
- příjemné vystupování
- je pečlivý a je týmovým hráčem
- čestný a bezúhonný
- s orientaci na výsledek
- je zodpovědný
- samostatný
- ochotný učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je významným hráčem na trhu ve střední Evropě v oblasti prodeje designového nábytku do gastro provozoven a jiných komerčních prostor. Je známá pod jménem DUBLINO. Je zastoupená v zemích: Maďarsko, Rakousko, Slovensko a Česko.
Do našeho portfólia patří kavárenské, restaurační i hotelové zařízení jako jsou stoly, židle, stolové podnože, lavice, exterierový nábytek na terasy, pohovky, postele atd.
ID: 4433650  Datum zveřejnění: 29.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc