Charakteristika společnosti

O firmě

Zobrazit celou charakteristiku
Future je mezinárodní firma působící v oblasti digitálních médií postavená na inovativních technologiích. V březnu 2020 náš obsah vidělo víc než 300 milionů lidí z celého světa. Jsme největší poskytovatel online obsahu v oblasti technologií a videoher jak v USA, tak ve Velké Británii.

Zásadní roli v našem úspěchu hrají naše vlastní systémy, které vyvíjíme v rámci společnosti. Věříme, že vývoj softwaru přesně na míru problémům, které potřebujeme řešit, je klíčem k úspěchu. Tím se také odlišujeme od jiných firem působících v oblasti médií a online publishingu. V rámci Tech & Eng oddělení běžně řešíme zajímavé výzvy týkající se komplexních aplikací. Podívejte se na krátké video, ve kterém o tomto (a dalším) hovoří náš CTO, Kevin Li Ying:

V současné době rozšiřujeme náš tým v Brně, a hledáme posily, které nám pomohou posunout naše systémy na další úroveň. V rámci našeho českého týmu budete úzce spolupracovat s kolegy (včetně vedoucích vývoje) přímo v Brně, a zároveň na dálku s dalšími zkušenými členy širšího týmu z Francie, Velké Británie, Austrálie a USA.

Skrýt celou charakteristiku