C# Developer

Future plc

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní pozice
Na pozici Senior C# developer budete mít na starosti jeden z našich klíčových e-commerce systémů - NextCommerce, působící zejména v Austrálii pod značkou getprice.com.au. Mezi Vaše hlavní zodpovědnosti bude patřit vývoj nové funkcionality a správu již existujících systémů.. Bude potřeba, abyste zvládl(a) pracovat samostatně nejen co se týče kódu, ale i dlouhodobého směřování projektu.
Na čem budete pracovat?
• Vývoj platformy NextCommerce
• Analýza existující architektury, identifikace slabých míst a postupný refaktoring
• Spolurozhodování ohledně používaných technologií a vylepšování systému na základě těchto rozhodnutí
• Testování, monitoring, opravování chyb a spoluvytváření dokumentace
• Spolupráce s dalšími členy týmu na návrhu a implementaci nové funkcionality

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízí Future?
Kromě standardních firemních benefitů máme několik hodně zajímavých, které nenabízí každá společnost:
• Neomezenou placenou dovolenou (jo, čtete správně!)
• Skvělé příležitosti dále se učit a rozvíjet. Každému členovi našeho týmu nabízíme konkrétní plán na kariérní postup, abychom každému zajistili možnost dál pracovat na svých schopnostech. Náš CTO, Kevin Li Ying, začal kdysi ve Future jako řadový programátor.
• Podíl na našem společném úspěchu: každý zaměstnanec dostane na konci roku podíl na zisku, podle toho, jak se firmě daří.
• Velmi flexibilní nastavení práce. Máme velké centrální kanceláře (v různých státech Evropy i v USA), kde se potkáváme, ale umožňujeme bezproblémovou pravidelnou práci z domova.
• Jsme nadšení pro nové technologie, takže u nás budete neustále na dosah technologickým novinkám. Budete mít možnosti navrhovat a spoluvytvářet nové postupy a softwarové systémy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a schopnosti hledáme?
• Algoritmické a technické myšlení
• Schopnost pracovat v týmu, dobré komunikační dovednosti
• C# (full stack)
• ASP.NET
• IIS
• SQL Server
• JS, HTML, CSS
• Git
• Dobrá angličtina

Co by se dál mohlo hodit?
• Azure
• Solr
• Varnish

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O firmě

Future je mezinárodní firma působící v oblasti digitálních médií postavená na inovativních technologiích. V březnu 2020 náš obsah vidělo víc než 300 milionů lidí z celého světa. Jsme největší poskytovatel online obsahu v oblasti technologií a videoher jak v USA, tak ve Velké Británii.

Zásadní roli v našem úspěchu hrají naše vlastní systémy, které vyvíjíme v rámci společnosti. Věříme, že vývoj softwaru přesně na míru problémům, které potřebujeme řešit, je klíčem k úspěchu. Tím se také odlišujeme od jiných firem působících v oblasti médií a online publishingu. V rámci Tech & Eng oddělení běžně řešíme zajímavé výzvy týkající se komplexních aplikací. Podívejte se na krátké video, ve kterém o tomto (a dalším) hovoří náš CTO, Kevin Li Ying:

V současné době rozšiřujeme náš tým v Brně, a hledáme posily, které nám pomohou posunout naše systémy na další úroveň. V rámci našeho českého týmu budete úzce spolupracovat s kolegy (včetně vedoucích vývoje) přímo v Brně, a zároveň na dálku s dalšími zkušenými členy širšího týmu z Francie, Velké Británie, Austrálie a USA.
ID: 3979029  Datum zveřejnění: 30.9.2020