Finanční controller

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Tachov, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici finanční controller.

Náplní práce bude

tvorba uceleného systému controllingu produkce a vývoje
další rozvíjení stávajících nástrojů controllingu, především v oblasti reportingu
účast na odbytovém a podnikovém plánování, taktéž pro zahraniční výrobní a odbytové společnosti
analýza měsíčních údajů (náklady, zisky a ztráty, bilance), zjišťování odchylek a zavedení protiopatření
nepřetržitá aktualizace dokumentace zúčtovacích cen
spolupráce na zvláštních projektech a tvorba prezentačních podkladů pro obchodní vedení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám

platové ohodnocení odpovídající praxi a pracovním výkonů, bonusy, prémie
25 dní dovolené
příspěvek na závodní stravování
příspěvek na dopravu
příspěvek na penzijní připojištění
zvýhodněné tarify mobilního operátora
jazykové kury v AJ a NJ
dobrá firemní kultura

Informace o náboru

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Oceníme Vaše znalosti, zejména tyto:

vzdělání podnikového hospodářství nebo jiného oboru podnikové ekonomie
víceleté operativní zkušenosti v oboru controlling ve společnosti výrobního zaměření
obchodní plánování/ výhledu, účetní analýza plánu a skutečnosti, reporting
rozvinuté analytické dovednosti a koncepční síla
znalost angličtiny slovem i písmem, taktéž i znalost SAP-systému výhodou
MS Office programy na velmi dobré úrovni
ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3135008  Datum zveřejnění: 24.10.2017