Učitel/učitelka

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, soukromou základní školu, zaměřenou na moderní styl výuky respektující individuální přístup k dětem, hledáme UČITELE, UČITELKU, kreativní, pracovitou, perspektivní osobu, která má vřelý a empatický vztah k dětem založený na vzájemném respektu a úctě.
• Máte zkušenost s výukou na I. Stupni?
• Rád/a učíte a dokážete děti nadchnout pro získávání znalostí?
• Máte kladný vztah k dětem a respektujete jejich individualitu?
• Jste osobnost, která se zajímá o svůj osobní rozvoj a moderní metody ve vzdělávání?
• Chcete pracovat pro školu, kam děti rády chodí?
VAŠE ODPOVĚDI JSOU ANO, - VÝBORNĚ, OZVĚTE SE NÁM.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí soukromé základní školy
• filozofii svobodné firmy a individuálního přístupu k dětem
• skvělý kolektiv pedagogů, kteří dokáží podpořit
• dlouhodobou spolupráci
• prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj
• příjemnou pracovní a tvořivou atmosféru
• moderní pracovní prostředí
• týmovou i samostatnou, ale hlavně kreativní práci
• malý kolektiv žáků ve třídě
• spolupráce je možná ihned nebo od září
Nabízíme motivační ohodnocení a možnost ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Základní, střední, vysoké školy

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

vzdělávání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené studium nebo započaté studium pedagogické fakulty v oboru 1. stupeň ZŠ nebo Speciální pedagogika
• respekt a partnerský přístup k dětem
• smysl pro týmovou spolupráci
• schopnost dávat a přijímat zpětnou vazbu
• orientaci na výsledek
• pozitivní přístup a chuť vzdělávat děti a podpořit je v jejich talentu
• nadšení pro práci s dětmi a otevřenost k moderním metodám výuky
• inovativní a proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3285215  Datum zveřejnění: 8.2.2019