Specialista účetnictví

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Dolní Chabry, Praha-Dolní Chabry, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000-60000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správa agendy bankovních účtů a podpisových práv, platební styk
Vedení malého týmu - motivace a rozvoj zaměstnanců
Příprava a optimalizace výhledu cash flow
Zajištění hladkého chodu všech platebních operací v rámci společnosti
Komunikace s bankami, externími organizacemi, auditory
Sledování úrokových sazeb, kurzů zahraničních měn
Příprava analýz a reportů pro management

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Smlouvu na dobu neurčitou
Možnost kariérního postupu
Motivující finanční ohodnocení
Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, pravidelná školení vlastní tréninkové akademie, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
dog friendly office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní automobilová společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

finance, bankovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
Velmi dobrou znalost MS Office, zejména Excelu
Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
Zkušenost z bankovních a finančních služeb podmínkou
Silné analytické schopnosti a proaktivní přístup při řešení denní operativy
Zkušenosti s vedením menšího týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3379117  Datum zveřejnění: 21.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000-60000