Obchodně-technický Manažer

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
40000 - 45000 CZK brutto měsíčně + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klíčovou rolí bude identifikace potřeb jak nových, tak stávajících zákazníků, příprava cenových nabídek, technické poradenství v oblasti využití měřicích a testovacích přístrojů, vedení obchodních jednání, získávání nových zákazníků, péče o stávající klientelu, udržování dlouhodobých vztahů, komplexní vedení obchodních případů, účast na odborných seminářích, výstavách.
Staňte se novou posilou obchodního týmu a pomáhejte firmě dále růst.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Silné pracovní zázemí stabilní společnosti v oboru
• Přátelský pracovní kolektiv
• Zajímavé mzdové ohodnocení (základní fixní plat + bonusy v návaznosti na výsledky)
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, notebook)
• Důkladné zaškolení, firemní vzdělávání
• Možnost dalšího profesního růstu
• Perspektiva dlouhodobé spolupráce

Informace o náboru

V případě zájmu, prosím, zašlete životopis. Budeme Vás kontaktovat.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.8.2018 (zbývá ještě 16 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

silná stabilní distribuční společnost, významný hráč na trhu v oblasti měřící a zabezpečovací techniky

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ specializace elektro (silnoproud, slaboproud, měřící a řídící technika),
• Orientace a znalosti v oblasti měřicí techniky
• Zkušenosti v obchodní činnosti
• Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
• Proaktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost
• Znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Na Florenci 1055/35
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Klimešová
Tel.: +420734394906
E-mail: poslat životopis
ID: 3460092   Datum zveřejnění: 30.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 45000 CZK brutto měsíčně + bonusy