Obchodně-technický Manažer

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 45000 CZK brutto měsíčně + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klíčovou rolí bude identifikace potřeb jak nových, tak stávajících zákazníků, příprava cenových nabídek, technické poradenství v oblasti využití měřicích a testovacích přístrojů, vedení obchodních jednání, získávání nových zákazníků, péče o stávající klientelu, udržování dlouhodobých vztahů, komplexní vedení obchodních případů, účast na odborných seminářích, výstavách.
Staňte se novou posilou obchodního týmu a pomáhejte firmě dále růst.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Silné pracovní zázemí stabilní společnosti v oboru
• Přátelský pracovní kolektiv
• Zajímavé mzdové ohodnocení (základní fixní plat + bonusy v návaznosti na výsledky)
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, notebook)
• Důkladné zaškolení, firemní vzdělávání
• Možnost dalšího profesního růstu
• Perspektiva dlouhodobé spolupráce

Informace o náboru

V případě zájmu, prosím, zašlete životopis. Budeme Vás kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

silná stabilní distribuční společnost, významný hráč na trhu v oblasti měřící a zabezpečovací techniky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ specializace elektro (silnoproud, slaboproud, měřící a řídící technika),
• Orientace a znalosti v oblasti měřicí techniky
• Zkušenosti v obchodní činnosti
• Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
• Proaktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost
• Znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3460092  Datum zveřejnění: 30.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 45000 CZK brutto měsíčně + bonusy