Personalista / tka

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s lidmi? Nechybí Vám nadšení, chuť do práce a dobrá nálada?
Náš klient, mezinárodní obchodní společnost působící na čtyřech evropských trzích hledá do svého týmu vysoce organizovaného a pečlivého kolegu!

Vaší pracovní náplní bude:
- Zodpovědnost za správnost zadaných dat do systému
- Agenda spojená s nástupem a výstupem zaměstnanců
- Změna pracovních smluv
- Dohody o srážkách ze mzdy a dohody o náhradách škody
- Personální poradenství pro kolegy v rámci všech oddělení
- Organizace a koordinace vstupních školení pro nové zaměstnance
- Adaptační proces zaměstnanců
- Koordinace BOZP, PO
- Příprava podkladů pro mzdy a úzká spolupráce se mzdovým oddělením

Co od Vás očekáváme:
- Znalost pracovně právní problematiky
- Znalost MS Office na uživatelské úrovni a znalost programů Odyssea, EGJE - výhodou!
- Aktivní přístup ke svěřeným úkolům, pečlivost a flexibilita
- Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
- Min. SŠ vzdělání
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co Vám může klient nabídnout:
- Propracovaný systém školení v rámci firemní tréninkové akademie
- Možnost profesního a osobnostního rozvoje
- Jedinečnou podnikovou kulturu s přátelskou atmosférou
- Širokou škálu benefitů
- Motivující platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3586176  Datum zveřejnění: 24.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.