Specialista / Specialistka zákaznického servisu

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční obchodně-výrobní společnost působící v oblasti spotřební elektroniky hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Specialista zákaznického servisu.

Vaším hlavním úkolem bude zpracování objednávek s následnou fakturací, zajištění plynulé a efektivní komunikace jak s externími zákazníky, tak s odděleními uvnitř společnosti (obchod, logistika, finance).

Mezi hlavní zodpovědnosti bude patřit:
- Zpracování a vedení objednávek ve smyslu evidence v příslušném systému, kontroly zadávání, rezervace zboží a aktualizace ceníků
- Zodpovědnost za vystavování faktur
- Vystavování vratek na základě přiděleného kódu
- Vystavováni dobropisů
- Poskytování informací o stavu skladových zásob
- Spolupráce s oddělením logistiky (předávání informací ohledně termínů naskladnění zboží, evidence poškozeného zboží, storno objednávky)
- Pravidelný reporting týkající se exportů výdejů
- Komunikace s účetním oddělení - řešení došlých plateb, sledování sald zákazníků
- Práce v systému SAP a Helios – aktualizace dat, reporting

Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- Podobná pracovní zkušenost z oblasti zákaznického servisu, logistiky, administrativy – nutná předchozí praxe v kontaktu se zákazníkem a spoluprací s odděleními napříč společností
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Uživatelská znalost MS Office
- Výhodou znalost SAP, případně Helios
- Velmi dobré komunikativní a organizační dovednosti
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
- Proaktivní přístup k práci
- Vysoká míra samostatnosti, zároveň týmový hráč

Klient nabízí:
- Zajímavou pracovní náplň se širším spektrem zodpovědností
- Přátelskou pracovní atmosféru
- Motivující finanční ohodnocení
- Firemní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3598140  Datum zveřejnění: 11.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.