Social media expert

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat na oddělení, kde budete součástí budování značky? Baví Vás určovat firemní komunikační trendy a spolupracovat se sociálními médii?
Marketing je Vaší krevní skupinou a chcete se stát součástí mladého dynamického týmu, kde je obrovský prostor hodně se toho naučit?

Pro našeho dlouholetého klienta, mezinárodní obchodní společnost působící na 4 trzích v rámci Evropy hledáme zkušené a motivované kandidáty na pozici SOCIAL MEDIA EXPERT.

Pojďte s námi do toho!

Co bude Vaší náplní práce:
- Správa firemních profilů na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Youtube, atd.)
- Správa a návrhy příspěvků
- Interakce se zákazníky společnosti
- Prodej přes sociální sítě
- Správa webových kampaní
- Analýza reakcí na aktivity v sociálních médiích
- Zkušenosti s budováním emocí a asociací se změnou

Ovládáte následující?
- Pokročilá orientace v sociálních médiích
- Znalost budování značky a krizové komunikace
- Detailní znalost sítí Facebook, Instagram a Youtube
- Minimálně středně pokročilá úroveň AJ

Nabízíme:
- Velmi různorodou práci, kde se můžete neustále rozvíjet a učit se novým věcem
- Budete součástí mladého týmu s nadšeným šéfem, který Vám ukáže jak pracovat "v novém světle"
- Spolupráci s odborníky ve svém oboru
- Profesní rozvoj formou interních a externích školení
- Bonusové odměny dle splněných cílů
- Firemní benefity - slevy na sport, kulturu, dovolenou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3669802  Datum zveřejnění: 16.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.