Online marketing specialista

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chtěli by jste se podílet na budouvání tváře společnosti s mezinárodní působností? Máte zkušenosti s analýzou online kampaní?

Náš klient hledá právě Vás!

Náplní Vaší práce bude:
- analýzy + doporučení (Analytics, Gemius - GDE, Adocean, data 3. strany)
- správa systémů Gemius, RTB
- správa Google Analytics vč. Universal
- programování bannerů a šablon - JavaScript, Html, Flash
- pravidelné vyhodnocení kampaní + doporučení na změny
- monitoring konkurence + KPI
- napojení dat na datový sklad + implementace API
- návrhy reportů + automatizace
- nasazování reklamní kampaně + tracking

Požadujeme:
- ideálně 1 rok zkušeností v marketingu
- uživatelská znalost MS Office a Google Analytics
- komunikační znalost angličtiny
- zkušenosti s koordinací týmu
- proaktivní přístup a orientaci na výsledky

Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní obchodní společnosti
- různorodou a samostatnou práci v oblasti marketingu
- spolupráci s odborníky ve svém oboru
- možnost kariérního a profesního růstu
- motivující platové ohodnocení
- firemní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Na Florenci 1055/35
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Fialová
Tel.: +420724606664
E-mail: poslat životopis
ID: 3669802   Datum zveřejnění: 16.5.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.