Office manažer/manažerka

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme Office Managera/manažerku pro top management.

Náplní práce bude:

Organizační a administrativní podpora top managementu
Organizace konferencí konferencí, služebních cest, denní agenda, pošta
Podpora při vyřizování osobních záležitostí
Zodpovědnost za chod kanceláře, podíl na správě budovy
Vedení týmu asistentek

Požadujeme

SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici
samostatnost, schopnost zvládat více věcí najednou, zodpovědnost
Schopnost vedení týmu, kontrola práce a její rozdělování
Pokročilou znalost MS Ofice (MS Excel)
AJ na dobré úrovni (komunikativní i písemná - denní využítí
ŘP sk. B

Nabízíme

Motivující mzdové ohodnocení
HPP se smlouvou na dobu neurčitou
Samostatnou práci s možností seberealizace
Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
Možnost profesního růstu
Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou
jazykové kurzy a další vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3675068  Datum zveřejnění: 22.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.