Projektový Manažer

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, zahraniční obchodní společnost působící v oblasti stavebnictví hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Projektový Manažer.

Máte ambice řídit a koordinovat projektové zakázky různorodého charakteru? Máte zkušenosti v projektovém řízení?
Jste proaktivní, rád/a hledáte nové cesty a řešení, dokážete se na problém podívat z širšího nadhledu?
Pak je tato pozice určena právě pro Vás?

Jedná se o nově vytvořenou roli se zodpovědností za doručování středně a větších projektů zaměřených na obchod, marketing, logistiku v požadovaném čase, kvalitě a v plánovaném rozpočtu. Budete spolupracovat s top managementem na realizaci zajímavých projektů skrze komplexní činnost uvnitř společnosti.

Klíčové zodpovědnosti:
• Projektový management – vytvoření business case, finanční kalkulace – investice, výnosnost, postavení projektového týmu
• Koordinace nákladů, termínů, potřebné dokumentace.
• Průběžná kontrola plnění projektových cílů, sledování a hlídání termínu plnění, kontrola průběhu a rizik.
• Odpovědnost za proces implementace a testování
• Řešení nedostatků
• Komunikace napříč společností.
• Koordinace externích dodavatelů.
• Pravidelný reporting

Očekáváme:
• SŠ/VŠ vzdělání.
• Zkušenosti v projektovém managementu – znalost a zkušenost od A-Z
• Širší portfolio projektů - background stavebnictví, retail, technický produkt
• Výborné komunikační, organizační a analytické schopnosti – schopnost účinného dohledu nad stavem projektu, reporting, systematičnost práce
• Týmového ducha s aktivním přístupem k řešení problémů.
• Flexibilita

Nabízíme:
• Profesní seberealizaci, uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
• Prostor pro samostatnost a tvůrčí přístup.
• Práci v prostředí stabilní společnosti
• Atraktivní finanční ohodnocení - spolupráce na IČO
• Pracoviště: Praha 9

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3691401  Datum zveřejnění: 11.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.