Pracovník pro montáž a instalaci centrálních vysavačů

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která na trhu působí již od roku 1993, neustále se rozvíjející přímý importér centrálních vysavačů se specializací na prodej a montáž koncovým zákazníkům, hledáme posily do jejich technického týmu na pozici PRACOVNÍK PRO MONTÁŽ A SERVIS CENTRÁLNÍCH VYSAVAČŮ A REKUPERACÍ.

Pokud splňujete níže uvedené, neváhejte a zašlete svůj životopis!

Co bude Vaší náplní práce:
- Instalace potrubních rozvodů k centrálnímu vysavači dle projektu.
- Kompletace centrálních vysavačů, osazení zásuvek a sacího agregátu.
- Instalace potrubí k rekuperacím dle projektu.
- Kompletace rekuperačních systémů.
- Komunikace se zákazníky, předání systému a zaškolení investora.
- Koordinace technického řešení s ostatními profesemi.

Co od Vás požadujeme:
- SOU, SŠ vzdělání nejlépe v oboru elektro, instalatér.
- Aktivní a zodpovědný přístup k práci.
- Samostatného člověka.
- Chuť učit se novým věcem.
- Ochota cestovat – ŘP sk.B.

Co Vám můžeme nabídnout:
- Zázemí stabilní a seriózní firmy.
- Kompletní zaškolení.
- Náborový příspěvek.
- Zajímavé platové ohodnocení.
- Firemní benefity (stravenky, FKSP apod.).
- Práci v malém a příjemném kolektivu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3719053  Datum zveřejnění: 17.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.