Manažer směny skladu

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 55 000 Kč/měsíc40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer směny skladu

Hledáme osobu, která se nebojí zodpovědnosti, která má organizaci v krvi a je zvyklá řešit denní operativu, postavit se k problémům, které ve skladě vznikají čelem a bere řešení takových záležitostí jako výzvu. Někoho kdo nemá obavy s koordinací lidí, kdo se nebojí řídit multikulturní týmy a má rád trošku toho chaosu .
Na pozici budete řídit přes určené koordinátory, team leadry až 100 lidí na směně, zajišťovat plnění daných úkolů v určitých sekcích skladu, efektivně řídit množství lidí na jednotlivých úsecích, systematicky vést svěřený tým k lepším výkonům, hlídat dané parametry jednotlivého zboží, jednoduše zajišťovat plynulost a efektivitu práce na směně.

Blíže tedy Vás na této pozici čeká:
• Vedení směny až 100 lidí
• Rozdělování úkolů, kontrola odvedené práce a její kvality, stejně jako hodnocení jednotlivých pracovníků
• Sledování a řízení jednotlivých úseků skladu
• Komunikace se samotnými zaměstnanci a také s vedením společnosti
• Pravidelný reporting
• Komunikace a spolupráce s kolegy z ostatních provozů

Požadujeme

• přirozenou autoritativní osobnost
• výborné komunikační a organizační schopnosti
• schopnost přinést řád i do prostředí, kde může panovat chaos
• otevřenou mysl pro vymýšlení „zlepšováků“
• odolnost vůči stresu
• časovou flexibilitu, ochotu pracovat na směny

Nabízíme

možnost realizace a uplatnění vlastních nápadů
práce ve skvělém týmu
motivační ohodnocení
firemní akce
firemní benefity
jazykové kurzy a další vzdělávání
karta Multisport

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3722233  Datum zveřejnění: 22.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 55 000 Kč/měsíc40000 Kč/měsíc