PR Specialista junior - aktivní slovenský jazyk

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi výzvy? Chcete se podílet na úspěších velké mezinárodní firmy? Potom je tato pozice právě pro Vás!
Pro významnou mezinárodní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici PR Specialista s komunikativní znalostí slovenského jazyka.

Hlavní náplní práce bude především vedení tiskové agendy PR, tvorba tiskových zpráv, psaní článků, jednání s tiskovými médii, vyhledávání vhodných tiskových aktivit a organizační spoluúčast na jednotlivých akcích.

Nabízíme Vám zajímavé příležitosti v profesním i osobním rozvoji, různorodou oblast PR aktivit a zárověň stabilní pozici v mezinárodní společnosti.

Požadujeme osobnost se zkušenostmi v psaní a publikaci článků či zpráv, jednání s médii, flexibilní a pozitivní přístup k novým zkušenostem a komunikativní slovenský jazyk + angličtinu na středně pokročilé úrovni.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3830726  Datum zveřejnění: 12.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.