IT Specialista

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, zahraniční obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici IT Specialista.

Klíčové zodpovědnosti:
• Zodpovědnost za správu LAN/WAN sítě, HW a SW
• Správa Windows 2008 R2, Linux serveru
• Správa MySQL/MariaDB, MSSQL serveru
• Správa virtualizace (VMware ESXi, VMware vCloud Director)
• Správa Active Directory a GPO
• Zajištění chodu informačního systému v souladu s politikou a standardy společnosti
• Zodpovědnost za IT zařízení, instalace a konfigurace PC zařízení, tiskáren
• Podpora koncových uživatelů
• Komunikace napříč společností a s externími dodavateli
• Spolupráce při realizaci nových projektů v oblasti IT infrastruktury
• Pravidelný reporting

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti technického směru
• pracovní zkušeností v oboru IT získané případně i během studia
• Znalost Windows OS, Linux Server, Active Directory
• Výhodou znalost virtualizace VMware, MS SQL, LAN/WAN
• Výhodou znalost SAP
• Schopnost samostatné práce, spolehlivost
• Řidičský průkaz skupiny B
• Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
• Profesní seberealizaci, uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
• Práci v prostředí stabilní společnosti
• Pracoviště: Praha 9

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3841461  Datum zveřejnění: 7.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.