Programátor .NET C#

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přemýšlíte o změně a hledáte pozici v interním IT oddělení? Máte rádi komunikaci s uživateli? Rádi vymýšlíte řešení a jste technicky zdatní?

Jeden z našich klientů, obchodní společnosti s rozsáhlou sítí poboček hledá do svého IT oddělení posilu na pozici Programátora .NET C#.

Hledáme zodpovědného člověka s analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci, se schopností teamové spolupráce a schopností se stále učit nové technologie a postupy.

Požadujeme:

- zkušenost s vývojem aplikací v .NET C# min. 2 roky
- MS SQL Sever, HTML, XML
- principy SOA a webových služeb
- znalost XAMARIN nebo psaní Java skriptů
- práce s TFS výhodou
- orientace ve webových technologiích je nutná

Nabízíme:

- zajímavou práci s využitím moderních technologií
- pravidelné školení pro zvládnutí nových technologií
- možnost osobního rozvoje na základě kvalitního mentoringu
- přátelský pracovní kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3846983  Datum zveřejnění: 13.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.