Jak Vám poradíme?

Mechanik

G&F Industrial Solutions s. r. o.

Miesto práce
Česko, Nemecko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž liniek a zariadení v automobilových závodoch.
Zapájanie vody, vzduchu k jednotlivým zariadeniam.
Rôzne montážne práci pri výstavbe a prestavbe liniek v automobilovom a strojárenskom priemysle.

Ubytovanie zabezpečené a hradené spoločnosťou
Stála práca
Dobrý kolektív

Vieme na danú pozíciu zaučiť, pokiaľ je záujemca nepracoval na danej pozícii a má chuť pracovať.

- pracuje sa na turnusy.
-zabezpečené oblečenie s logom spoločnosti.
- ubytovanie zabezpečené a hradené
- vlastná doprava
- práca je na živnosť
- platná lekárska prehliadka pri nástupe
- BOZP školenie- ak pracovník nemá, vieme zabezpečiť
- splatnosť FA je 45 dní/ prvá platba od vystavenia FA:
15teho polovica z fakturovanej sumy( pri trvaní zmluvy
viac ako mesiac) a do 15teho nasledujúceho mesiaca
druhá 1/2 z fakturovanej sumy
- možnosť kariérneho rastu v spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojár

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

monter

Počet rokov praxe

1

G&F Industrial Solutions s. r. o. je spoločnosť pôsobiaca v segmente automobilového a strojárskeho priemyslu prevažne na zahraničných trhoch a v segmente technologických a energetických stavieb na území SR a ČR.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

ID: 2535860  Datum zveřejnění: 15.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac