Jak Vám poradíme?

Zváranie potrubí

G&F Industrial Solutions s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvárač s osvedčením 141 T BW6 , prípadne 141/111 T BW6
Zváranie potrubných predizolovaných rozvodov.
Zváranie potrubí pri výstavbe kotolní, OST staníc.
Práce na odstávkach v teplárňach a rôznych závodoch na potrubných trasách

- firemné oblečenie
- auto vybavené náradím
- zabezpečené a platené ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

- pracuje sa na turnusy
- zabezpečené oblečenie z logom spoločnosti
- ubytovanie zabezpečené a hradené
- doprava firemným autom ( dodávka s náradím)
- práca je na živnosť
- platná lekárska prehliadka pri nástupe
- BOZP školenie- ak pracovník nemá, vieme zabezpečiť
- splatnosť FA 45 dní / prvá platba od vystavenia FA:
15teho 1/2 z fakturovanej sumy( pri trvaní objednávky viac ako mesiac) a do 15teho nasledujúceho mesiaca druhá 1/2 z fakturovanej sumy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2021 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zvárač

Počet rokov praxe

4

G&F Industrial Solutions s. r. o. je spoločnosť pôsobiaca v segmente automobilového a strojárskeho priemyslu prevažne na zahraničných trhoch a v segmente technologických a energetických stavieb na území SR a ČR.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Michelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4203858  Datum zveřejnění: 15.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac