Reagujte bez životopisu

Projektový manažer/ka

G-PROJECT, s.r.o.

Radniční 133/1, České Budějovice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
Červenec 22/dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsícJde o průměrný plat na dané pozici včetně prémií po odpracování jednoho roku.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 zpracování žádostí o dotace do fondů EU a dalších programů
 dohled nad realizací projektů financovaných z dotací
 pracovní náplň zahrnuje komunikaci se zákazníky, poskytovatelem dotace, kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

 velmi nadstandardní platové ohodnocení motivačního charakteru
 placenou dovolenou 5 týdnů
 zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, příspěvek na vzdělávání…)
 částečně flexibilní pracovní dobu
 rozmanitou náplň práce s možností rozvoje
 práci v mladém kolektivu v centru Českých Budějovic
 práci na plný úvazek
 pracovní poměr na dobu neurčitou

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte na adresu [email protected]. Následně Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám hodně štěstí.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý
Internet - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 výborné komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
 bezchybné písemné vyjadřování
 vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce
 ochotu učit se novým věcem a zlepšovat se
 samostatnost, pečlivost, odpovědnost, kreativitu, aktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naším posláním je pomáhat zákazníkům získávat finance z evropských dotačních programů. Typickými projekty jsou investice do škol, školek, nemocnic, sportovišť, cyklostezek nebo technologií na úsporu energií. Dosud jsme takto pro zákazníky získali dotaci na více jak 500 projektů. V následujících letech může ČR získat z EU až 1000 mld. korun. Připojte se k našemu týmu, který pomáhá dělat náš region hezčí!

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4344098  Datum zveřejnění: 1.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc