Obchodní Manažer pro oblast bezpečnostních systémů / Praha

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Potřebujete změnu?

Toužíte po zajímavé a perspektivní práci, kde můžete vyjádřit vlastní názor a realizovat se?

Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

A jaká práce na Vás čeká?

- stane se z Vás odborník na prodej bezpečnostních systémů a služeb fyzické ostrahy
- budete zpracovávat obchodní nabídky, návrhy smluv a dodatky dle platných vnitřních
předpisů
- dalším důležitým úkolem bude sběr informací o potenciálních klientech a o naší konkurenci
nebude chybět ani budování a upevňování vztahů s klíčovými zákazníky a to individuálním
přístupem
- a k tomu náleží také oceňování potenciálního růstu stávajících zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžete těšit?

- na práci v mezinárodní a stabilní společnosti
- zaměstnání na HPP s možností kariérního růstu
- motivující mzdové ohodnocení
- služební notebook a mobilní telefon
- služební automobil a to i k soukromým účelům
- a na zajímavé benefity

Firemní benefity:

- stravenky
- Multisport karta
- Benefitní kafeterie
- ZOO karta
- občasný home‐office
- vzdělávací kurzy
- slevy u partnerských společností
- a další

Zaujala Vás naše nabídka zaměstnání? Tak nám neváhejte poslat svůj strukturovaný životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na obchodní pozici
- praxe v oblasti prodeje bezpečnostních systémů - velkou výhodou
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- skvělé komunikační a prezentační dovednosti
- nesmí chybět ani trpělivost (občas je to potřeba :-) )
- velkým plus bude Vaše flexibilita a schopnost reagovat na mimořádné situace
- znalosti v MS Office na pokročilé úrovni
- čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

G4S je světovou jedničkou v poskytování komplexních bezpečnostních řešení
Specializuje se na outsourcování podnikových procesů, kde hraje bezpečnost klíčovou roli
Hodnotí současná i budoucí rizika a navrhuje bezpečná řešení vedoucí k minimalizaci jejich dopadu
Působí v celé řadě geografických trhů a oblastech podnikání
Je významným poskytovatelem řízení rizik a ochrany podnikatelských i vládních subjektů po celém světě
Má pobočky ve více než 125 zemích a zaměstnává 657 000 pracovníků
V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob.

Bezpečnostní služby:
Fyzická ostraha (guarding)
Bezpečnostní technologie a systémy
Elektronický monitoring včetně PCO (Pult centralizované ochrany)
ID: 4037438  Datum zveřejnění: 23.2.2021